Verlengde vliegduur en meer kracht. Nu hoeft de gasstick nog maar in het midden te staan om een leuk te kunnen vliegen!
--UPDATE 2--
Begin April 2009
Tijdelijk geleverd met Esky 1000 mAh accu wegens niet voorradig zijn van 900 mAh accu! Deze 1000 mAh accu's worden genomen uit Honey Bee King II pakketten.
--UPDATE--
Eind december 2008
AeroTronic heeft iets lichtere 11,1V batterijen aangeschaft, zodat de controller het wat minder zwaar te verduren heeft. Belangrijker is natuurlijk dat deze vooral goedkoper is ;-)
De beschrijving wordt hier spoedig op aangepast.
Gebruik het liefst bladen met een kleinere bladhoek. AeroTronic heeft deze in hout en sinds kort ook kunststof versie (gelijk aan de product835(Kyosho M24 bladen))
--EINDE--
Met de 900 mAh 11,1V LiPo accu verlengt u de vliegduur tot meer dan een kwartier! De CP2 gebruikt deze accu ook, de hoogwaardige controllers van Esky hebben hier dan ook geen enkel probleem mee. Deze accu past echter niet in het standaard onderstel van de FP. De ene optie daarvoor is dus het gebruik van het onderstel van de CP2.
Dit pakket hebt u nodig, als u al een coaxiale helikopter hebt. Koop anders het andere pakket met adapter en lader.
Deze onderdelen kunnen gewoon in een envelop.
Eventueel kunt u ook het battery frame van de King II gebruiken, zodat staartversteviging mogelijk is. Zie daarvoor dit pakket.
Ombouwhandleiding:
Waarschuwingen
Kosten van de losse producten: € 29,85